ASIR Komoda MILAN 160 – dokonalá kombinace ořechu a antracitu

Prostorná komoda MILAN nabízí velké množství úložného prostoru pro vaše oblečení, knihy, prádla a jiných drobností. Je vyrobena z melaminem potažené dřevotřísky o tloušťce 18 mm, což jí zajišťuje odolnost a stabilitu.

Komoda MILAN je velmi praktická, vhodná do jakékoliv místnosti. Má dvě uzavíratelné skříňky, takže můžete své věci bez obav uložit a zamknout. Dvě poličky na vystavení menších dekorací pak vytvoří příjemné prostředí ve vaší domácnosti.

Tento kus nábytku je dostupný v barvě ořech a antracit, což dohromady vytváří dokonalou kombinaci barev. I díky tomu bude vaše místnost vypadat velmi elegantně a moderně.

Rozměry komody jsou následující: Šířka: 160 cm, Výška: 78 cm, Hloubka: 35 cm. Komoda je vysoká 78 cm, takže vám poskytne příjemnou výšku pro uspořádání vašeho interiéru. K tomu připočtěte 17 cm vysoké plastové nohy, které jiště dodají na stabilitě a výšce nábytku.

ASIR Komoda MILAN – praktický a elegantní kus nábytku

Pokud hledáte prostorný kus nábytku pro uložení svých věcí, je ASIR Komoda MILAN tím pravým řešením pro vás. Díky kombinaci ořechu a antracitu se komoda hodí do každé místnosti a zvyšuje tak estetickou hodnotu vašeho interiéru.

Komoda je vyrobena z melaminem potažené dřevotřísky, což jí zajišťuje odolnost a stabilitu. Dvě uzavíratelné skříňky a dvě poličky na vystavení dekorací poskytují dostatek úložného prostoru pro vaše oblečení a drobnosti. To vše v kombinaci s elegantním designem.

Pokud zvažujete nákup této komody, neváhejte a odstraňte tak problémy s úložným prostorem. Komoda MILAN je praktická a elegantní volba, kterou vám lze jen doporučit.

ASIR Komoda MILAN 160

Nakupujte on-line na www.interierio.cz a získejte vynikající kvalitu za skvělé ceny!