Bambusový botník Wenko Bahari – praktická a stylová lavice do předsíně

Předsíň je jakýmsi vizitkou každého bytu či domu, co se týče celkového dojmu. Proto není divu, že se dnes věnuje více pozornosti tomu, jakým způsobem ji zařídit. Pro všechny, kteří chtějí mít krásné a útulné prostředí domova, je bambusový botník s lavicí Wenko Bahari tou pravou volbou.

Krása a útulno v celém bytě

Když už mluvíme o zařízení interiérů, tak samozřejmě netřeba opomenout značku Wenko, která se zaměřuje na výrobu různých doplňků praktických i dekorativních. Jejich produkty přináší krásu i útulno do celého bytu a to včetně předsíně.

Stěžejním materiálem, kterým se značka Wenko u botníku Bahari inspiruje, je bambusové dřevo. I když na první pohled působí jako běžné dřevo, druhý pohled již napoví, že dýchá špetka exotiky a přírody.

Praktická lavice s úložným prostorem

Nejen že je botník stylový a pěkně vypadá, ale také je velmi praktický a nabízí prostor, kde si můžete uložit nejrůznější věci. Od časopisů a novin až k malým doplňkům, jako jsou klíče či mobilní telefon.

Botník Bahari má navíc ještě jednu velmi praktickou součástku, a to lavici. Ta poskytuje dostatek místa pro sednutí při obouvání bot nebo vysouvání botníků. Botník Wenko Bahari je nejen praktický, ale rovněž elegantní a moderní doplněk do vaší předsíně.

Moderní design pro každou předsíň

Díky továrně předmontovaným dílům je montáž botníku velkým jednoduchým a ihned po rozbalení ho můžete umístit do vaší předsíně. Botník je navíc navrhnut v takovém stylu, aby se hodil do jakéhokoliv prostoru.

Jelikož botník Wenko Bahari disponuje moderním vzhledem a designem, lze ho bez problémů zařadit do jakéhokoliv interiéru. Výběr barvy i designu se však musí hodit k okolnímu prostředí.

Zařiďte si doma předsíň i s botníkem Wenko Bahari

Pokud tedy hledáte praktického a zároveň stylového pomocníka do vaší předsíně, rozhodně neváhejte s objednáním bambusového botníku s lavicí Wenko Bahari a to na stránkách www.brega.cz. Uvidíte, že pořízení botníku napomůže nejen uspořádání vaší předsíně, ale zároveň bude vypadat pěkně a moderně.

Výhody botníku Wenko Bahari:

  • jednoduchá montáž
  • moderní vzhled a design
  • praktický úložný prostor
  • lavice pro pohodlné obouvání
  • kvalitní materiál – bambusové dřevo

Vyzkoušejte si botník Wenko Bahari v praxi a pokud budete s ní spokojeni, nezapomeňte na recenzi!