Bílá lakovaná lavice s úložným prostorem o délce 106 cm od ROWICO CONFETTI


Elegantní a praktická lavice

Lavice CONFETTI značky ROWICO je elegantní a velice praktickým kouskem nábytku. Tato bílá lakovaná lavice má délku 106 cm a je vybavena třemi prostornými zásuvkami, které přinesou potřebný úložný prostor pro vaše věci.

Čalouněný sedák pro pohodlné posezení

Čalouněný sedák lavice CONFETTI umožní pohodlné posezení, které využijete například při obouvání. Tento sedák je velmi pohodlný a vysoce kvalitní, takže se můžete na lavici cítit opravdu dobře.

Využití v domácích prostorech

Lavici CONFETTI můžete umístit nejen do předsíně nebo chodby, ale využití najde také v zimní zahradě nebo na zaskleném balkoně. Je to skvělý způsob, jak přidat sedací prostor do vašeho domova.

Různé verze lavice CONFETTI

Lavice CONFETTI je k dispozici s černým nebo světle šedým sedákem, dostupná je také v menší verzi o šířce 70 cm. To znamená, že si můžete vybrat mezi různými možnostmi a najít tak tu nejlepší lavici pro vaše potřeby.

Chcete si pořídit bílou lakovanou lavici CONFETTI s úložným prostorem o délce 106 cm? Pak neváhejte a navštivte internetový obchod Interierio.cz, kde si ji můžete zakoupit za velmi příznivou cenu. Klikněte zde pro přímý odkaz na lavici.

Bílá lakovaná lavice s úložným prostorem o délce 106 cm od ROWICO CONFETTI

Tato bílá lakovaná lavice se světle šedým sedákem přinese do vašeho domova vynikající styl a praktičnost.

Bílá lakovaná lavice s úložným prostorem o délce 106 cm od ROWICO CONFETTI

Sedák lavice CONFETTI je velmi pohodlný a vysoce kvalitní, takže se můžete na lavici cítit opravdu dobře.