Bílé poličky Paperes – dokonalý doplněk pro váš interiér

Nábytek dodáváme v demontu, ale s jednoduchým návodem na sestavení si s ním snadno poradí každý. Pokud tedy rádi trávíte čas skládáním věcí dohromady, rozhodně se nebojte a pořiďte si tyto krásné bílé poličky.

Dekor: bílá

Bílá barva je v interiéru velmi oblíbená a trendová. Svého času byla bílá dokonce považována za nudnou a jednotvárnou, ale to se dnes změnilo. Bílá kombinuje dokonale s dalšími barvami a vytváří úchvatné kontrasty. Bílé poličky Paperes jsou ideální volbou pro interiéry, ve kterých se rozhodnete hrát s barvami a jejich kombinacemi.

Tip: Pokud nemáte v bytě příliš velkou plochu, volte spíše bílé nebo světlé odstíny nábytku a doplňků. Ty opticky zvětší interiér a udělají z něj vzdušnější prostor.

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 100x60x20cm

Toto rozměrnější provedení poliček Paperes vám nabídne dostatek prostoru pro vystavení vašich nejkrásnějších dekorací, fotek či uměleckých děl.

Tip: Zkuste na tyto poličky umístit rostliny – světlejší obarvení je v interiéru velmi trendy a rostliny dokáží navíc s poličkami pěkně sladit.

Abychom vám ukázali, jak elegantně bílé poličky přidaná do interiéru, připojili jsme níže několik inspirativních fotografií, kde tyto poličky vynikají v různých místnostech domu.

Bílé poličky Paperes v obývacím pokoji

Bílé poličky Paperes v ložnici

Stačí sejít do detailů a najít ty správné kombinace, vytvořit to správné spojení nábytku a dalších doplňků, čímž se stanou poličky Paperes vaší výstavní vitrínou v prostoru.

Nakupujte tedy s rozmyslem a kvalitně. Zkuste navázat na současnou horkou trendovou vlnu bílého nábytku a interiéru. Pokud se vám tyto bílé poličky líbí, určitě neváhejte a pořiďte si je u společnosti Nábytek pro život na odkaze https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/bila-policka-paperes.