Dejte do koupelny šmrnc s kobercovou sadou MEGAN v hořčicových tónech

Sametově hebká sada koberců MEGAN oživí každou koupelnu a poskytne úlevu pro vaše unavené nohy. Koberce jsou nejen hřejivé a nadýchané, ale i neuvěřitelně příjemné na dotek, což vám přinese bezkonkurenční pohodlí.

Protiskluzová spodní strana pro maximální bezpečnost

Velkou výhodou koberců je protiskluzová spodní strana, která zajistí maximální bezpečnost při vstupu i výstupu z vany nebo sprchového koutu. Už se nemusíte bát, že byste si v koupelně někde uklouzli.

Každá sada obsahuje čtyři kusy

Sada koberců MEGAN obsahuje celkem 4 kusy: dva menší kusy pro umístění před vanu nebo sprchový kout a dva větší kusy pro ukládání před umyvadlo či WC. Díky tomu se můžete po koupání v klidu osušit a neproklouznete.

Moderní design v hořčicových tónech

Kobercová sada MEGAN v hořčicových tónech se skvěle hodí do moderních koupelen, které jsou minimalisticky laděné. Barva hořčice je momentálně velmi populární, a tak si tuto sada koberců zamilují nejen milovníci moderního stylu, ale také všichni, kteří chtějí do své koupelny přinést nějaký barevný prvek.

Kobercová sada MEGAN

Dodání zdarma a výhodná cena

Kobercová sada MEGAN je momentálně k dostání za velmi výhodnou cenu. Navíc si můžete být jisti, že se vám sada dostane rychle a bez problémů, díky tomu že dodání je zdarma.

Dejte si pozor, abyste si vybrali správnou velikost! Sada koberců je totiž k dostání ve dvou variantách – menší (50 x 80 cm) a větší (50 x 120 cm). Pokud tedy chcete, aby vám koberce krásně zapadly, zkontrolujte si předem potřebné rozměry.

Nečekejte s nákupem a zamiřte na srovnavacnabytku.cz, kde si můžete tuto úžasnou kobercovou sadu objednat přímo online.