Elektrická box spring postel Eva s funkcí polohování v černé Flores barvě: Komfort a elegance v jednom


Moderní box spring postel Eva

Elektrická box spring postel Eva s funkcí polohování je dokonalým spojením komfortu, elegance a moderního designu. Zároveň disponuje skvělou funkcionalitou díky možnosti polohování hlavy i nohou s pomocí dálkového ovladače.

Vakované pružinové matrace v kombinaci s pěnovým topperem poskytují výjimečné pohodlí během spánku. Tato postel vám zajistí dokonalou relaxaci a vysokou kvalitu spánku, takže se budete každý den cítit odpočinutí a plni energie.

Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii (Flores)

Látka FLORES je vyrobena ze 100% polyesterových vláken. Textilie Flores o ve střední gramáži také vyniká vysokou odolností vůči dennímu světlu, takže během používání nevybledne.

Postel je dodávána včetně matrací a topperu. Oboustranná matrace, která disponuje hypoalergeními vlastnostmi, je vybavena snímatelným potahem, který lze jednoduše vyprat. Polštářky a deka jsou pouze dekorativní, nejsou součástí postele.

Postele typu boxspring: Perfektní místo pro spánek a odpočinek

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří dřevěný box (úložný prostor), na něm uložená pružinová matrace typu Bonell a na ní pěnový topper. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele.

Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY:

  • 178x217x130cm
  • Ložná plocha: 160x200cm
  • Výška ložné plochy: 68cm

MANŽELSKÉ DVOJLŮŽKO

Nejlepším začátkem dne je kvalitní spánek v noci. Tato postel vám poskytne takové pohodlí a kvalitu, že budete v