Expedo posuvné dveře z masivu BARN – přírodní kvalita do vašeho interiéru


Posuvné dveře BARN z borovicového masivu

Expedo posuvné dveře BARN jsou vyrobeny z pevného borovicového masivu, jež vám zařídí dlouhou životnost. Díky tomu, že jsou vyrobeny z přírodního materiálu, nabízejí vám i přírodní vzhled a zaručují, že vaše interiéry budou vypadat skvěle. Kromě toho jsou posuvné dveře i praktické, jelikož při svém otevírání nezabírají prostor.

Kvalitní černé oboustranné úchyty

Když jste si již vybrali kvalitní borovicový masiv, je důležité ho doplnit kvalitními doplňky. K tomu slouží černé oboustranné úchyty, které jsou nejen praktické, ale také se skvěle hodí k přírodnímu vzhledu dveří. Uchyty byly vyrobeny z kvalitní oceli, takže se nemusíte bát jejich rychlého opotřebení.

Systém pojezdu a výběr ze tří šířkových rozměrů

Samozřejmě, že součástí dveří je i kvalitní systém pojezdu, díky kterému se budou dveře snadno otevírat a zase zavírat. K tomu si můžete vybrat ze tří šířkových rozměrů, takže určitě najdete tu správnou velikost pro vaše interiéry.

Borovicový masiv nelakovaný povrch a odstup od zdi

Aby bylo vaše rozhodnutí opravdu jednoduché, nabízíme vám posuvné dveře s nelakovaným povrchem, což znamená, že dveře si můžete upravit dle svého vkusu. Kromě toho mají dveře odstup od zdi 2,5cm.

Chcete vědět více?

Pokud se chcete dozvědět více informací a rádi byste si prohlédli naši nabídku posuvných dveří BARN, navštivte naše webové stránky: https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/expedo-posuvne-dvere-z-masivu-barn-86m205m3-6-2

Závěr

Expedo posuvné dveře BARN jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a přírodní dveře. Vyrobeny jsou z borovicového masivu, mají kvalitní černé oboustranné úchyty a systém pojezdu. Nabízíme vám také výběr ze tří šířkových rozměrů a dveře mají odstup od zdi 2,5cm. Pokud chcete vědět více nebo si prohlédnout naši nabídku, navštivte naše webové stránky.