Fialový koberec Universal Aqua Liso – krása do každého interiéru (ø 100 cm)

Není načase dát svému domovu nový šmrnc a podpořit jeho atmosféru? S novým kobercem od Universal během minuty proměníte celou místnost ♥. Fialový koberec Universal Aqua Liso je tou nejlepší volbou, pokud hledáte kvalitní a designový kus do svého bytu či domu. Nejenže skvěle vypadá, ale má také mnoho praktických vlastností.

Technologie heat-set frisé

Kobeřík Universal Aqua Liso je vyroben z kvalitních polypropylenových vláken, která jsou speciálně upravena technologií heat-set frisé. Jedná se o tepelnou úpravu vláken, která zajistí delší životnost a vyšší odolnost koberce. To znamená, že váš nový koberec bude jako nový mnohem déle a bez problémů zvládne i vysoké zátěže.

Díky této technologii jsou také vlákna koberce jemná a hebká, což zajišťuje příjemný pocit pod nohama. To oceníte zejména při chůzi po koberci bosí nebo ve žabkách. Kobeřík Universal Aqua Liso je také snadno udržovatelný a odolný vůči skvrnám. Stačí jej občas vysát a případné skvrny očistit mokrou hadříkem.

Krása do každého interiéru

Proč si právě vybrat koberec Universal Aqua Liso? Mimo jiné proto, že je skvělým doplňkem do každého interiéru. Fialová barva má totiž vynikající schopnost přidat místnosti na živosti a energii. Universal Aqua Liso je navíc univerzálně použitelný a skvěle ladí s mnoha dalšími barvami.

Přemýšlíte, kam jej umístit? Kobeřík se skvěle hodí do obývacího pokoje, kde poslouží jako pohodlné podloží po běhání po bytě a usnadní tak také úklid. Můžete jej také umístit do ložnice, kde zvýší útulnost a atmosféru. Kobeřík Universal Aqua Liso s průměrem 100 centimetrů je dostatečně velký na to, aby se dal umístit také do předsíně či koupelny.

Kde koupit koberec Universal Aqua Liso?

Chcete si pořídit nový fialový koberec Universal Aqua Liso do svého interiéru? Nemusíte ani hledat dál, protože na webu www.interierio.cz jej najdete za skvělou cenu. Tento internetový obchod se specializuje na prodej kvalitních nábytkových doplňků, a tak můžete být jistí, že dostanete produkt, který odpovídá vašim představám.

Pojďte tedy pozvednout atmosféru svého domova a pořiďte si nový koberec, který u vás bude sloužit mnoho let!