Kleine Wolke koupelnový koberec 50/60 cm – měkký dotek pro vaše nohy v koupelně

Kleine Wolke koupelnový koberec 50/60 cm je dokonalým doplňkem do každé koupelny. Měkký dotek na vaše nohy bude zaručen každé ráno, když vstanete z postele a vstoupíte do koupelny. Tento koberec je vyrobený z kvalitního polyakrylu a její barevnost a měkkost zůstane po mnoho let stále stejná.

Parametry produktu

  • Velikost: 50/60 cm
  • Barva: Macadamia, béžová
  • Materiál: Polyakryl

Kleine Wolke koberec do koupelny 50/60 cm je vhodný jak pro velké, tak malé koupelny. Tento koberec dodá vaší koupelně nejen pohodlný pocit na nohách, ale také útulnost a eleganci. Barva Macadamia skvěle ladí s koupelnovými doplňky ve smetanových a bílých tónech.

Údržba a čištění

Kleine Wolke koberec do koupelny 50/60 cm se snadno udržuje a čistí. Pokud se na koberec dostane tekutina nebo znečištění, jednoduše jej otřete vlhkým hadříkem. Pokud byste potřebovali koberec vyprat, doporučujeme ho vyprat na teplotu 30°C a sušit v sušičce na nízké teplotě.

Kleine Wolke koupelnový koberec 50/60 cm

Kleine Wolke koupelnový koberec 50/60 cm je nejen praktickým, ale také krásným doplňkem do vaší koupelny. Navštivte naši stránku https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/kleine-wolke-koberec-do-koupelny-50-60-cm-5 a přidělte vaší koupelně nový kousek, který vám bude sloužit nejen dlouho, ale i s radostí.