Komoda K160 2D4SZ – stylové úložiště v bílém provedení s wenge doplňky

Kvalitní komoda K160 2D4SZ, která vás okouzlí svou jednoduchostí a elegancí. Tento nábytek nabízí nejen dostatek úložného prostoru, ale především skvělý vzhled, který skvěle zapadne do vašeho interiéru.

Jaký je vzhled komody K160 2D4SZ?

Stylový design této komody je centrem pozornosti. Bílá barva spojená s wenge doplňky vytváří kouzelný kontrast, který osloví každého návštěvníka vašeho domova.

Komoda K160 2D4SZ

Jedná se o komodu s celkovými rozměry 160 x 76 x 40 cm (šířka x výška x hloubka). Skládá se z dvou dvířek a čtyř šuplíků, které nabízejí dostatek místa pro vaše věci. Stejně tak vás potěší i hladká úprava povrchu, která je snadno čistitelná.

Proč si pořídit komodu K160 2D4SZ?

Kvalita je u Codiny prvořadá. Proto je tato komoda vyrobena z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost produktu. Také výrobní proces je důsledně kontrolován, aby byla zaručena vysoká kvalita každého kusu.

Komoda K160 2D4SZ - detail

Komoda K160 2D4SZ je vhodná nejen pro bytové prostory, ale také pro kanceláře, hotelové pokoje a další interiéry. Svůj potenciál ukáže při každodenním používání a bude skvělým doplňkem do vašeho domova.

Kde si můžete komodu K160 2D4SZ pořídit?

Na stránkách Codiny si můžete tuto komodu pořídit za velmi příznivou cenu. Navíc, pokud si ji objednáte online, můžete si ji nechat přivézt až domů za velmi výhodnou cenu. Tak nečekejte a pořiďte si tento skvělý kus nábytku právě teď!

Komoda K160 2D4SZ – bílá s wenge doplňky – na stránkách Codiny vám bude sloužit jako stylové úložiště.