Křeslo Niels Andersson z kompozitního dřeva v tmavě hnědé barvě s textilními prvky


Křeslo Niels Andersson – kombinace přírodních materiálů a moderního designu

je unikátním kusem nábytku, který vyzařuje moderní eleganci a zároveň si zachovává přírodní a organický vzhled. Toto křeslo je ideální pro všechny, kteří hledají nábytek, který není jen krásný, ale i pohodlný a funkční.

křeslo Niels Andersson

Kombinace různých materiálů – kompozitní dřevo, textil a karton

Jednou z nejvýraznějších vlastností tohoto křesla je jeho kombinace různých materiálů. Sedák a opěradlo jsou vyrobeny z kompozitního dřeva, které kombinuje nejlepší vlastnosti přírodního dřeva a moderních technologií. Na sedák a opěradlo je pak připevněn potah z textilu, který dodává křeslu nejen elegantní vzhled, ale také zvyšuje jeho pohodlí. Tyto prvky jsou dále doplněny kartonovými prvky, které se starají o stabilitu křesla a zvyšují jeho odolnost a trvanlivost.

detail křesla Niels Andersson

Moderní design s unikátními detaily

Kromě materiálů je výrazným prvkem tohoto křesla jeho moderní design. Sedák a opěradlo mají různé výšky a jsou nad sebou umístěny s jemným skluzem. Zadní stranu opěradla pak zdobí tři knoflíky ve dvou řadách, které jsou vyrobeny z přírodního dřeva a dodávají křeslu ještě větší uniqueness. Křeslo Niels Andersson najde své místo doma nebo v kanceláři, s jeho moderním vzhledem jistě osloví mnoho lidí, kteří touží po jedinečných kusech nábytku.

křeslo Niels Andersson zepředu

Detaily křesla Niels Andersson

Potah: GOBI 97

Nohy: černá

Počet knoflíků: 3 ve 2 řadách

je naprosto unikátním kusem nábytku, který dokáže okouzlit nejen svým designem, ale také svou funkcí a pohodlností. Pokud hledáte nábytek, který bude nejen krásný, ale také praktický a trvanlivý, pak je toto křeslo tou správnou volbou.

Více informací o křesle Niels Andersson a jeho parametrech najdete na Esrom.cz.