Kvalitní spánek s polštářem AW Hollofil® Allerban 70×80 cm


Řada Hollofil ® Allerban

Řada Hollofil ® Allerban je skupina výrobků, které používají polyesterových vláken vyrobených pomocí nejmodernější technologie. Poskytují dlouhodobé zachování původního vzhledu a tvaru přikrývek a polštářů. Pokud hledáte kvalitní výrobek pro klidný spánek, polštář AW Hollofil ® Allerban je tou správnou volbou.

Vyplnění polštáře je vědecky vyvinuto tak, aby bylo stabilní a pohodlné pro pozici hlavy a krku. Výplně přikrývky splňují vysoké standardy tepelné izolace: poskytuje jednotné ohřívání těla a redukuje náhlé výkyvy teplot. Pokud trpíte bolestmi hlavy nebo krku, může být toto řešení právě pro vás.

Každý výrobek obsahuje nášivku značky Advans a má číslovanou značku. Toto jedinečné číslo znamená, že položka byla vyrobena v licenci Advansa v souladu s přísnými standardy kvality. Můžete se tak spolehnout na to, že polštář bude splňovat vaše očekávání.

Gramáž výplně : 800 gramů

Teplota praní: 60 ° C

Látkové složení: 50% polyester, 50% bavlna

Barvy: Bílá

Výplně přikrývky a polštáře: 100% polyester Hollofil ®. Pokud vám na kvalitě spánku záleží, pak si zasloužíte pouze to nejlepší. Díky výplně z čtyřkanálkového vlákna můžete být jistí, že bude polštář velmi dobře uchovávat svůj původní tvar bez ztráty vzdušnosti. Jsou lehké, měkké, odolné a hygienické a nezpůsobují alergie.

Pokud si chcete tento kvalitní polštář AW Hollofil® Allerban 70×80 cm zakoupit, navštivte prosím následující odkaz: https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/aw-polstar-hollofil-r-allerban-70m80-cm. Jsme si jisti, že vás polštář přesvědčí svými kvalitami a pomůže vám k lepšímu spánku.