Luxusní matrace Moonia Golden Class Max pro maximální pohodlí a zdravý spánek! Rozměr 80 x 200 cm


Luxusní matrace Moonia Golden Class Max pro maximální pohodlí a zdravý spánek!

Matrace Golden Class Max se vyznačuje vysokou kvalitou a maximálním komfortem, protože má výplň, která poskytuje měkký kontakt, ale pevnou a stabilní oporu.

Složení matrace

Složení této matrace zahrnuje 5 cm silný vícevrstvý systém složený z pěny SuperSoft a vláken Biotherm. Díky všem těmto složkám poskytuje tato matrace pohodlný odpočinek a dokonale se přizpůsobuje tvarům vašeho těla.

Matrace Golden Class Max poskytuje pevnou oporu díky 12 odpočinkovým zónám, které spolu s přizpůsobivostí jádra vytvářejí dokonalý odpočinek.

Matrace je vyrobena z HR jádra s vysokou hustotou, které zajišťuje tuhost matrace. Toto jádro navíc zaručuje nezávislost lůžek a umožňuje, aby na matraci odpočívaly dvě osoby, aniž by byla ovlivněna přizpůsobivost a tvrdost každého lůžka.

Tato matrace je vybavena technologií Duo-System, která zajišťuje dvě nezávislé tuhosti pro každou stranu.

Technické specifikace

  • Tloušťka +/- 20 cm
  • Viscosoft Foam + BioTherm: 5 cm
  • 12 odpočinkových zón

Ochrana matrace

Matrace je 100% prodyšná a má ochrana proti vlhkosti. Potah matrace je sanitizovatelný, antiplísňový, antiroztočový, antistatický a má antibakteriální systém. Matrace zajišťuje optimální prodyšnost a je nedeformovatelná, ergonomická a nezadržuje vlhkost.

Matrace je též oceněna systémem OEKO-TEX® a evropskou certifikací CETEM.

Dodání a použití matrace

Výrobek se dodává ve vakuu a před použitím je nutné jej nechat 24 hodin odpočinout na hladkém povrchu. Pro zachování optimálního stavu výrobku je nutné jej vybalit do tří týdnů po obdržení.

Luxusní matrace Moonia Golden Class Max

Pokud hledáte dokonalou matraci, která vám zajistí nejen pohodlí, ale také zdravý spánek, můžete si vybrat právě matraci Golden Class Max od Moonia. Zde je odkaz na e-shop, kde si můžete matraci zakoupit:

Luxusní matrace Moonia Golden Class Max