Luxusní obdélníková vana Kaldewei Puro Duo 190x90cm ze smaltované oceli pro levou i pravou stranu 266510113001


Luxusní obdélníková vana Kaldewei Puro Duo 190x90cm

Pro dokonalou relaxaci a odpočinek je ideální relaxovat v koupelně s krásnou vanou. Pokud hledáte kvalitní a luxusní vanu, rozhodně byste měli zvážit nabídku značky Kaldewei. Jedním z nejlepších produktů, které tento výrobce nabízí, je jejich obdélníková vana Kaldewei Puro Duo 190x90cm ze smaltované oceli pro levou i pravou stranu 266510113001.

Popis produktu

Tento produkt je obdélníková vana ze smaltované oceli s otvory na madlo. Může být instalována na levou i pravou stranu koupelny. Díky povrchové úpravě Perl-Effektem se voda skutálí do odpadu a odnáší s sebou veškeré nečistoty i vápenaté částice.

Výrobce zasílá vanu bez madla, nožiček a podhlavníku. Ty si musíte dokoupit sami. Nicméně jsou snadno dostupné prostřednictvím internetových obchodů s koupelnovou doplňkovou výbavou.

Přednosti výrobku

  • obdélníkový tvar van
  • možnost instalace na levou i pravou stranu
  • smaltovaná ocel
  • Perle-Effekt povrchová úprava

Nevýhody výrobku

  • nemá vůbec žádné součásti kromě vanového těla
  • nutnost dokoupit si madlo, nožičky a podhlavník
  • vyšší pořizovací cena

Pro někoho mohou být tyto nevýhody dost velkým zklamáním, protože koupě vany je významnou investicí do domácího prostředí. Nicméně, značka Kaldewei má vynikající renomé a nabízí produkty, které vydrží po celá desetiletí.

Cena produktu a prodejní kanály

Cena van Kaldewei Puro Duo 190x90cm ze smaltované oceli pro levou i pravou stranu se pohybuje v rozmezí 35 000 Kč. Prodejci, kteří nabízí tento produkt jsou například maliboo.cz nebo sanita-expert.cz.

Na stránkách maliboo.cz najdete complete informace o vaně, jako jsou rozměry, hmotnost, informace k instalaci a podobně.

Závěr

Vana Kaldewei Puro Duo 190x90cm ze smaltované oceli pro levou i pravou stranu 266510113001 je kvalitní a luxusní produkt, který je určen pro každého, kdo si chce dopřát pohodlný a relaxační zážitek při koupelnové hygieně. I když cena někoho může odradit, stojí za to investovat do kvality, kterou tento výrobek nabízí.

Vana Kaldewei Puro Duo 190x90cm

Investice do luxusu v koupelně může být dobrým řešením pro milovníky relaxace a kvalitních produktů.

Obdélníková vana ze smaltované oceli dokáže poskytnout mnoho uvolnění a odpočinku. Doporučujeme přemýšlet o nákupu kvalitního produktu, jako je vana Kaldewei Puro Duo 190x90cm.