Masážní křeslo Deluxe hnědé – naplnění vašeho pohodlí a relaxace!

Masážní křeslo DELUXE s textilním potahem v provedení hnědá je polohovatelné. Křeslo nabízí nejen pohodlné posezení, ale i uvolňující masáž přímo ve vašem obývacím pokoji.

Elektrické ovládání, 8 masážních programů a 2 stupně intenzity masáže. Masážní křeslo DELUXE nabízí různé druhy masáží pro vaše uvolnění a pohodu. Můžete si také vybrat, kterou oblast těla chcete masírovat – zádovou, bederní nebo stehenní oblast.

Výška sedu křesla je 47 cm a doporučená nosnost je do 100 kg. Masážní křeslo DELUXE vám nabízí bezpečné a stabilní posazení. Pokud se rozhodnete si křeslo pořídit, můžete se těšit nejen na komfort a uvolnění, ale i na esteticky pěkný design.

Vychutnejte si příjemné posezení i uvolňující masáž přímo ve vašem obývacím pokoji. Masážní křeslo DELUXE s textilním potahem v provedení hnědá je velice elegantní a hodí se do každého prostoru.

Jak masážní křeslo DELUXE funguje?

Křeslo je jednoduše polohovatelné, takže si natáhnete i nohy a podložíte ruce i hlavu. Masáže jsou speciálně navrženy pro uvolnění svalů a myšlenek. Navíc, křeslo se automaticky vypne po 15 nebo 30 minutách masáže, takže nepřijdete o nezbytný odpočinek.

Moderní křeslo nabídne naprosté pohodlí při sledování televize, čtení knihy i pletení. Zařiďte si váš oblíbený koutek a nechte se hýčkat masážemi.

Je tak ideálním dárkem pro vaše prarodiče. Výběr vhodného dárku pro vaše prarodiče není nikdy snadný, masážní křeslo DELUXE by ale mohlo být tou správnou volbou.

Zakoupit křeslo Deluxe hnědé

Láká vás myšlenka mít masážní křeslo přímo doma? Neváhejte a vybírejte z nejlepších kousků na trhu. Kvalitní masážní křeslo si můžete zakoupit na webu výrobce za skvělou cenu. Pro nejlepší zážitek se vyplatí investovat do kvalitního zboží, které bude plnit svou funkci na dlouhé roky.

Masážní křeslo Deluxe hnědé

Užívejte si pohodlí a příjemnou masáž, robustní hnědé křeslo DELUXE vám nesmí chybět. Při výběru však myslete nejen na svůj komfort, ale i na velikost vašeho bytu či místnosti. Masážní křeslo by mělo být vhodně umístěno a mělo by se vejít do prostoru.