Rabalux 3936 Lucas – stropní LED svítidlo pro moderní interiér s průměrem 26 cm a bílou barvou


Rabalux 3936 Lucas – Moderní stropní LED svítidlo

Překrásný doplněk pro váš interiér

Rabalux 3936 Lucas je moderní stropní LED svítidlo s průměrem 26 cm a bílou barvou. Je to naprosto dokonalý doplněk pro váš interiér.

Jednoduchý design a elegantní vzhled tohoto svítidla vyzařuje kouzlo a jedinečnost, kterou oceníte každý den. Navíc je toto svítidlo jedinečné díky svému efektu hvězdné oblohy, který přinese do vašeho domova klid a romantickou atmosféru.

Technické parametry

Rabalux 3936 Lucas je naprosto dokonalé svítidlo. Jeho světelný tok dosahuje až 700 lm, což z něj činí perfektní svítidlo do každé místnosti. Dále disponuje teplotou světla 4000 K.

Kde si můžete zakoupit?

Rabalux 3936 Lucas si můžete zakoupit zde na stránkách Isolund.cz. Cena tohoto svítidla se pohybuje na velmi příjemné úrovni.

Můžete si tak dopřát překrásné a moderní svítidlo, které vyzařuje kouzlo a klid do každé místnosti.

Na co dbát při výběru svítidla

Jestliže hledáte svítidlo, na které se můžete spolehnout a které vydrží dlouhé roky, je Rabalux 3936 Lucas tou pravou volbou. Tento kus je totiž vyroben z kvalitních materiálů a disponuje technickými vlastnostmi, které si získají vaše srdce.

Navíc si můžete být jisti tím, že vybrané svítidlo poskytne dostatečné množství světla a nezůstane jen jako nevýrazný prvek vašeho interiéru.

Závěr

Rabalux 3936 Lucas je stropní LED svítidlo, které si získá vaši přízeň již na první pohled. Jeho jedinečný design a efekt hvězdné oblohy dodá vašemu interiéru kouzlo a romantiku.

Při výběru nového svítidla je důležité myslet nejen na svůj estetický dojem, ale také na technické vlastnosti, které jsou základem kvalitního osvětlení. Přesvědčte se sami, že RabaLux 3936 Lucas splňuje tyto nároky a zařaďte ho mezi své oblíbené svítidla.