Relaxace v bílo-pruhovaném křesle – Tempo Kondela Závěsné houpací křeslo JAMBI TYP 2

Tempo Kondela Závěsné houpací křeslo JAMBI TYP 2

Jste unaveni z náročného dne a potřebujete se dobře odreagovat? Co takhle relaxovat v nádherném bílo-pruhovaném křesle, které vám nabídne nejen komfort, ale také příjemnou atmosféru. Tempo Kondela Závěsné houpací křeslo JAMBI TYP 2 je tou správnou volbou pro všechny, kdo si potřebují odpočinout.

Kvalitní materiály pro nejvyšší pohodlí

Křeslo je vyrobeno z 65% bavlny, 35% polyesteru a pevné dřevěné tyče, díky čemuž je velmi odolné a zároveň příjemné na dotek. Celé křeslo je speciálně obšité, aby se zabránilo možnému prodření látky. O takové luxusní provedení se jen tak nesetkáte.

Vhodné do interiéru i exteriéru

Tempo Kondela Závěsné houpací křeslo JAMBI TYP 2 je vhodné nejen pro interiéry, ale také pro exteriéry. Pokud máte zahradu či balkon, můžete si křeslo vychutnat i na čerstvém vzduchu.

Správně zvolený stojan zajistí nosnost a stabilitu

Aby vám křeslo sloužilo co nejdéle a bezpečně, je důležité správně si zvolit stojan. V naší nabídce najdete stojany, které vám zajistí nejen nosnost, ale také stabilitu. Doporučujeme například Otan typ 2.

Zkuste si užít relaxaci v nejvyšší kvalitě a objednejte si Tempo Kondela Závěsné houpací křeslo JAMBI TYP 2 s podnožkou ještě dnes.

Chcete si křeslo prohlédnout nebo si ho vyzkoušet před zakoupením? Přijďte do našeho showroomu a nechte se ohromit jeho krásou a pohodlností.

Tempo Kondela Závěsné houpací křeslo JAMBI TYP 2 - koupit