Růžová dóza Navigate Hearts: nová cesta k léčbě srdečních chorob?


Úschovna kávy i sušenek

Růžová dóza Navigate Hearts je novinkou od britské značky Navigate, která vám nabízí pomocnou ruku při úschově mleté kávy nebo domácích sušenek. Díky jejímu lehkému cínovému materiálu a spolehlivému víku ji můžete hravě přemisťovat a mít tak své oblíbené pochoutky stále po ruce.

Hravý design dózy Navigate Hearts se podívá skvěle v každé kuchyni. Růžové srdce s písmeny „Love“ a malým srdíčkem na vrcholu svádí kromě praktického využití i k volání po lásce a romantických chvílích.

Kombinujte s ostatními produkty značky Navigate

Obrázek dózy Navigate Hearts nabízí inspiraci jak ji můžete použít v kombinaci s dalšími produkty značky Navigate. Jak se zdá, růžová dóza Navigate Hearts se skvěle hodí společně s dalšími produkty od stejné značky a můžete si tak vytvořit v kuchyni naprosto vyladěnou a originální kolekci s praktickým využitím.

Tak proč nevyzkoušet i další párování s dostupnými produkty od Navigate, třeba se zelenými nebo bílými dózami, špičkovými příbory, plastovými boxy a mnoho dalšího.

Pokud vás zaujala růžová dóza Navigate Hearts, rozhodně pro více informací navštivte srovnavacnabytku.cz/produkt/ruzova-doza-navigate-hearts a vyberte si tu svou. Srdíčko v kuchyni je přeci nezbytné, tedy pokud je z něj co dojíst.