Stylová jídelní židle GRISEUM – dokonalá kombinace bílého plastu a přírodního vzhledu


Moderní design pro každou kuchyni

Jídelní židle Griseum je dokonalou kombinací moderního designu a přírodního vzhledu. Tato židle je vyrobena z bílého plastu a má sedák a opěradlo s přírodním vzhledem. Díky tomu se skvěle hodí do každé moderní kuchyně.

Technické specifikace

  • Rozměr (šířka x hloubka x výška): cm
  • Dodáváno v demontu
  • Záruka 24 měsíců

Jídelní židle Griseum má velmi moderní design a příjemné sedení. Je velmi robustní a odolná, což zaručí její dlouhou životnost. Navíc ji lze snadno skládat, což je velkou výhodou v případě, že máte málo místa v kuchyni.

Moderní design

Jídelní židle Griseum nabízí moderní a atraktivní design, který se hodí do každé kuchyně. Bílý plastový povrch v kombinaci s přírodním vzhledem sedáku a opěradla vytváří zajímavý kontrast a poutá pozornost.

Jídelní židle Griseum

Pohodlné sedení

Jídelní židle Griseum nabízí pohodlné sedení díky ergonomickému tvaru a materiálům. Opěrka zaručuje příjemné držení těla a zmenšuje riziko svalových napětí. Materiál sedáku a opěradla je velmi odolný a snadno se čistí.

Jídelní židle Griseum - detail opěradla

Snadná údržba

Jídelní židle Griseum je vyrobena z kvalitních materiálů, které jsou snadno udržovatelné. Stačí ji otřít vlhkým hadříkem a je zase jako nová. Bílý povrch se snadno čistí a neuvidíte na něm žádné stopy po jídle nebo pití.

Odkaz na stránku s jídelní židlí Griseum