Trendy tyrkysová pohovka Mesonica Munro – rozkládací, rohová a pravá, délka 308 cm


Pokud hledáte moderní a stylovou pohovku, která zároveň nabízí dostatek prostoru, na kterém se pohodlně usadíte, určitě byste měli vsadit na rozkládací pohovku Mesonica Munro od značky MESONICA. Pohovka je speciálně navržena tak, aby se perfektně hodila do každé moderní obývací místnosti a přitom nabízela dokonalou pohodlnost.

Moderní design s pevnou konstrukcí

Pohovka je vyrobena z kvalitních materiálů a má pevnou konstrukci, což zaručuje dlouhodobou životnost a stabilitu. Navíc se na první pohled lákavě prezentuje díky svému modernímu designu. Velice elegantní a decentní vzhled tyrkysové barvy se spáruje s jemnými liniemi pohovky, díky čemuž působí velmi sofistikovaně.

Pohodlí a prostornost

Pohovka je velice prostorná a pohodlná. Díky lenošce, která tvoří pravý roh, si můžete bez problému protáhnout nohy. Kromě toho je pohovka vybavena pohodlnými sedáky, které zaručují dokonalé pohodlí.

TIP: Pokud chcete udělat z tyrkysové pohovky Mesonica Munro dominantu místnosti, doplňte ji o dekorace v podobných barvách, jako je například smaragdově zelená či růžová.

Rozkládací mechanismus

Pohovka je vybavena šikovným rozkládacím mechanismem, díky kterému se během chvíle přemění na pohodlné lůžko pro hosty. Matrace je součástí pohovky, takže již nemusíte řešit, kde hosté budou spát. Stačí jednoduše rozklopit a máte hotovo.

„Rozkládací mechanismus je jeden z největších benefitů této pohovky. Stačí opravdu jen pár minut a máte připravené perfektní místo na spaní pro hosty“, říká spokojený zákazník.

Doporučení

Pokud máte rádi moderní a stylový nábytek a zároveň nechcete ušetřit na pohodlí, neváhejte a vsaďte na tyrkysovou pohovku Mesonica Munro. Její elegantní design a vynikající kvalita vás určitě nezklamou a poskytne vám mnoho příjemných chvil strávených s rodinou a přáteli.

Objednávat si můžete rovnou zde: https://www.sidonia.cz/produkt/tyrkysova-rozkladaci-rohova-pohovka-mesonica-munro-pravy-roh-308-cm

Tyrkysová pohovka Mesonica Munro

Tyrkysová pohovka Mesonica Munro s rozkládacím mechanismem.

Detailní pohled na sedák pohovky Mesonica Munro

Detailní pohled na sedák pohovky Mesonica Munro.

Tyrkysová pohovka Mesonica Munro

Moderní design s pevnou konstrukcí.

Rozkládací pohovka Mesonica Munro s lenoškou

Rozkládací pohovka Mesonica Munro s lenoškou a pravým rohem.