Vyzdobte interiér červenou vánoční hvězdou s časovačem a LED osvětlením!


Moderní vánoční dekorace do Vašeho domova

Vánoční hvězda z vysoce kvalitního PVC rozsvítí nejen Vaše okna, ale také celý domov. Lze ji zavěsit do okna nebo volně do prostoru. Zkrášlete si svou domácnost touto tradiční dekorací v moderním provedení.

Technické údaje

Průměr: 35 cm

Počet LED diod: 10

Barva světla: teple bílá

Ochrana napájení: IP20 (pouze pro vnitřní použití)

S časovačem: 6 hodin

Délka kabelu: 0,5 m

K zavěšení

Barva přívodního kabelu: transparentní

Barva: červená

Baterie: 3 x AA (nejsou součástí balení)

Obsah balení:

1 x vánoční hvězda

Nabízíme Vám vánoční dekoraci s červenou hvězdou, která je vyrobena z kvalitního PVC materiálu. Tento moderní doplněk můžete jednoduše zavěsit do okna nebo do volného prostoru našeho interiéru. Červená barva hvězdy podtrhuje vánoční atmosféru a s teplým bílým světlem svítících LED diod vytváří příjemný a útulný pocit.

Díky časovači, který má výdrž 6 hodin, si můžete nastavit čas, kdy se hvězda rozsvítí, a například již nevstávat ze svého teplého pelíšku a hvězdu nechat „rozzářenou“. Délka kabelu je 0,5 metru, což umožňuje snadné připojení ke zdroji elektrické energie.

V balení najdete 1 x vánoční hvězda. Pro napájení jsou potřeba 3 baterie typu AA, které nejsou součástí balení. Takže si přivezte tuto vánoční dekoraci do Vašeho útulného domova a užijte si s vámi blízkými příjemné vánoční chvíle.

Vánoční dekorace hvězda s časovačem 35 cm 10 LED červená

Nebojte se tedy zapojit kreativitu a s touto vánoční dekorací si vytvořit svou vlastní atmosféru podle svých představ. Vyzdobte svůj domov touto tradiční dekorací v moderním provedení a užijte si společné chvíle s rodinou a přáteli.